AKTUALNOŚCI

Przetarg na basen jeszcze raz 
(24.04.2017)

A A A

 

  

Przetarg na modernizację Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach będzie ogłoszony ponownie. Wyłoniony w pierwszym postępowaniu wykonawca nie złożył należytego zabezpieczenia umowy i w rezultacie nie doszło do jej podpisania.

 

To oznacza, że kryta pływalnia będzie normalnie funkcjonować przez najbliższe miesiące.
Zakres prac jest duży, bo dotyczyć będzie zarówno urządzeń związanych z filtrowaniem wody (większość trzeba już wymienić), jak i pomieszczeń. Program Funkcjonalno-Użytkowy obejmuje m. in.) przebudowę pomieszczeń szatni i natrysków na pomieszczenia saunarium i tężni solnej, wraz z montażem tężni solankowej, 3 nowych saun i wanny schładzającej z wytwornicą lodu. Planowana jest także przebudowa pomieszczenia holu wejściowego, modernizacja strefy natrysków i toalet z przystosowaniem kabiny i osprzętu dla osób niepełnosprawnych, wymiana istniejącej wanny jacuzzi i dostawienie nowej, 12-osobowej wanny jacuzzi.

W ramach prac zostanie także wymienione oświetlenia hali basenowej na oświetlenie typu LED, podobnie w szatniach i sanitariatach.

Pojawi się także nowy, Elektroniczny System Obsługi Kasowej.

Zakres prac obejmie także m. in. remont zjeżdżalni, wymianę zjeżdżalni w brodziku, czy montaż monitoringu na sali basenu, saunarium i tężni solankowej.

Nowe zamówienie zostanie ogłoszone w ciągu najbliższych dni.

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

  


do góry  |