AKTUALNOŚCI

Utrudnienia w poruszaniu się ulicą Królowej Elżbiety 
(29.11.2017)

A A A

 

  

Szanowni Mieszkańcy, dzisiaj wystąpiły dodatkowe utrudnienia w poruszaniu się ulicą Królowej Elżbiety, na której trwają intensywne prace remontowe.

 

W piątek wykonawca informował, poprzez m. in. zamieszczanie kartek za wycieraczkami aut, i naklejanie na drzwi, że w poniedziałek będzie zamknięty odcinek ul. Królowej Elżbiety, od Przychodni Salmedu do Gromcaru (myjnia samochodowa) ze względu na wykonanie robót drogowych (korytowanie, stabilizacja i podbudowa) drogi. Przejazd został zamknięty, ale dojście dla pieszych zostało zapewnione, ale przez kilka godzin w tym miejscu także występowały utrudnienia ze względu na rodzaj wykonywanych prac.

Utrudnienia trwały w środę, 29 listopada, do godzin południowych, od godz. 12:30 przejście jest już udostępnione, jest to utwardzone i szerokie przejście.

Wykopy też były zabezpieczone taśmą, jednak ktoś je pozrywał. Obecnie jest to już uzupełnione.

Informuję, że droga będzie oddana w pełni do użytku do końca roku.

Rozumiemy, że mieszkańcy są niezadowoleni z chwilowych niedogodności, ale prace prowadzone są po to, by za chwilę droga w pełni zabezpieczała potrzeby komunikacyjne tego dynamicznie rozwijającego się rejonu osiedla.

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

  


do góry  |