AKTUALNOŚCI

Festiwal Aktorstwa Filmowego z gwiazdami
(22.10.2018)

A A A

 

  

Jeszcze dzisiaj będzie można spotkać się z gwiazdami polskiego filmu w ramach 7. edycji Festiwalu Aktorstwa Filmowego w Świebodzicach. W trakcie weekendu świebodziczanie mieli przyjemność zobaczyć dwa fantastyczne recitale w wykonaniu Soni Bohosiewicz i Anny Dereszowskiej.

W poniedziałek 22 października najmłodsi posłuchają bajek, które przeczytają wspólnie Anna Samusionek i burmistrz Bogdan Kożuchowicz. A o godz. 13:00 dziś w Miejskim Domu Kultury swój monodram pt. „Ja jestem Żyd z Wesela” wystawi Zbigniew Waleryś.

Sobota i niedziela upłynęła oglądającym na naprawdę dobrej zabawie, obie artystki pokazały najwyższą klasę. Sonia Bohosiewiecz w spektaklu „Domówka” zabrała w sentymentalną podróż do czasów PRL. Były przeboje z tamtych lat przeplatane zabawnymi opowieściami o codzienności rodziny aktorki w tamtych czasach.

„Instruktaż obsługi kobiety”, niedzielny recital Anny Dereszowskiej to muzyczny przepis dla panów, jak mają zabiegać o płeć piękną.

Oba spektakle bardzo się podobały, publiczność nagrodziła artystki wielkimi brawami.

- Podobnie jak pozostali widzowie jestem pod wrażeniem, kontakt z publicznością, humor, profesjonalizm w każdym calu, które zaprezentowały obie znakomite aktorki potwierdził, że Festiwal Aktorstwa Filmowego to sprawdzona marka – mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

 

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

  

 

FAF ŚWIEBODZICE 2018 ROK

 

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

 
 


do góry  |