Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
Klawiatura z myszką
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu widać zielony ozonator

Miejski Dom Kultury zakupił ozonator

Od kilku dni Miejski Dom Kultury wyposażony jest w ozonator. Urządzenie zostało zakupione przez dyrektor Katarzynę Woźniak w trosce o bezpieczeństwo dzieci uczęszczających na sekcje, a także pracowników instytucji oraz instruktorów.
Opublikowano: 21-10-2020
Czytaj dalej
plakat informacyjny wydarzenia

Memoriał Senseia Jurka Wesołowskiego. Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice

Już w najbliższą sobotę 24 października, w Hali Sportowo-Widowiskowej odbędzie się: Otwarty Puchar WKA Kick Boxing Karate. Memoriał Senseia Jurka Wesołowskiego pod patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi.
Opublikowano: 21-10-2020
Czytaj dalej
Jubileusz Klubu Abstynenta Odnowa

Jubileusz Klubu Abstynenta Odnowa

W dniu 20 października (wtorek) Klub Abstynenta Odnowa obchodził 12-lecie swej działalności. W związku z panującą epidemią uroczystość miała symboliczny charakter, ilość osób biorących udział w wydarzeniu została ograniczona.
Opublikowano: 21-10-2020
Czytaj dalej
Park Sportowy. Widok placu budowy z lotu ptaka.

Park Sportowy na Osiedlu Piastowskim

Kolejną inwestycją realizowaną przez Gminę Świebodzice w ramach projektu dofinansowanego z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pn. „Rozwój funkcji zdrowotnych i rekreacyjnych w Gminie Świebodzice poprzez tworzenie i odnowienie terenów...
Opublikowano: 20-10-2020
Czytaj dalej
Aleja w Parku przy ul. Jeleniogórskiej.

Park przy ul. Jeleniogórskiej

Trwają prace na terenie Parku przy ulicy Jeleniogórskiej. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu dofinansowanego z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pn. „Rozwój funkcji zdrowotnych i rekreacyjnych w Gminie Świebodzice poprzez...
Opublikowano: 20-10-2020
Czytaj dalej
dr Janusz Kujat

Tajemnice Herbu Świebodzic

W dniu 17 października (sobota) w Miejskim Domu Kultury (MDK) odbył się wykład pn. Tajemnice Herbu Świebodzic, który prowadził dr Janusz Kujat, świebodzicki historyk i pasjonat dawnych dziejów miasta, a także zaangażowany badacz i popularyzator historii Śląska....
Opublikowano: 19-10-2020
Czytaj dalej
Na zdjęciu widać 3 osoby siedzące przy stole: z lewej strony zastępca burmistrza miasta Tobiasz Wysoczański, z prawej strony siedzące obok siebie założycielki Centrum Edukacji Gerontologicznej: Olga Oskierko i Marta Prucnal.

Spotkanie z przedstawicielkami Centrum Edukacji Gerontologicznej

W piątek, 16 października, zastępca burmistrza miasta Tobiasz Wysoczański spotkał się z założycielkami Centrum Edukacji Gerontologicznej: Martą Prucnal i Olgą Oskierko.
Opublikowano: 19-10-2020
Czytaj dalej